Lokata, w której pieniądze można wybrać w każdym momencie, nie obawiając się utraty naliczonych odsetek, jako przykład nowoczesnego produktu

Aktualnie oferta banków jest wyjątkowo rozbudowana, a dodatkowo co rusz pojawiają się nowe produkty finansowe, które mają za zadanie powiększać nasze oszczędności albo umożliwiać realizację transakcji dzięki finansowaniu zewnętrznemu. Konkurencja pod tym względem jest spora i banki usiłują co raz wprowadzać następne produkty, pozwalające przyciągnąć im nowych i zatrzymać dotychczasowych klientów. Jakie rozwiązania się proponuje?


wykres wzrostu kapitału
Napisał: Przemek Zawadzki
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z wariantów jest unowocześnianie już istniejących produktów, poprzez wprowadzanie innowacji do poszczególnych ofert. Przykładem może być chociażby lokata bezkarna bgżoptima, o której więcej http://www.wybierarka.pl/lokaty/bgz-optima/lokata-bezkarna/712_685 (http://www.wybierarka.pl/lokaty/bgz-optima/lokata-bezkarna/712_685). Na czym polega innowacyjność tego produktu? Każdy kto zaciągał już wcześniej lokatę wie, że tego typu produkt stanowi umowa między bankiem, a klientem, pozwalająca na czerpanie przez niego korzyści z oddanych do banku pieniędzy.

Zainteresował Cię nasz wątek? Więc najedź na link do serwisu adwokat prawo karne wrocław i ciesz się kolejnymi newsami. W razie jakiś pytań - odezwij się do nas.

Zysk stanowią odsetki naliczane od kwoty wyjściowej wymienionej w umowie.

Jednak w przypadku standardowej lokaty istnieje podstawowy warunek co do tego, aby środki zostały po zakończeniu tej umowy faktycznie wypłacone. Mianowicie klient nie może wybrać w czasie jej trwania wpłaconych w depozyt pieniędzy, gdyż, gdy to uczyni straci wszystkie wyliczone dotychczas odsetki. Oczywiście wyjściowej kwoty nie straci, niemniej w praktyce nic nie zarobi na tego typu lokacie. Lokata bezkarna bgżoptima różni się od klasycznej lokaty tym, że pieniądze można wybrać w każdym momencie, nie obawiając się utraty naliczonych odsetek.


Finanse
Napisał: Allan Ajifo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lokata o której mowa to oczywiście jeden z wielu przykładów innowacji wprowadzonej do standardowego produktu, niemniej odpowiednio nakreślający charakter wprowadzanych zmian. Tego rodzaju lokata jest niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem, coraz bardziej podobnym do standardowego konta oszczędnościowego, ale korzystniejszym od niego z tego względu, że ma większe oprocentowanie, a tym samym gwarantuje klientowi większe zyski.
Jeżeli chcemy korzystać z najlepszych produktów bankowych najlepiej być stale na bieżąco z wprowadzonymi innowacjami. Najlepszym ku temu rozwiązaniem jest śledzenie portali finansowych, które informują o nowinkach z tym związanych. Do tego opłaca się oglądać reklamy bankowe, żeby nie przegapić żadnej atrakcyjnej oferty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-04 13:20:21
Tagi: banki, zyski, umowy