Lokaty bankowe - produkt finansowy, którego bycie właścicielem to rzecz jasna i typowa

Posiadanie lokaty to już dzisiaj żaden luksus. Rachunek osobisty niezbędny jest już uczniom, studentom i osobom przebywającym na emeryturze a dla osób rozpoczynających pracę, wręcz potrzebny. A lokata pomaga nam zarabiać.


Karty kredytowe
Napisał: frankieleon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Taki rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy służy do wykonywania konwencjonalnych operacji bankowych, czyli otrzymywania środków pieniężnych i wykonywania przelewów, ale również do nieco bardziej zaawansowanych operacji, np. lokowania środków finansowych w formie funduszy inwestycyjnych, lokowania środków pieniężnych na lokatach terminowych czy ubezpieczeniach osobistych.

Można również przekazywać wnioski o kartę kredytową. A co najważniejsze – wszystkie czynności można wykonywać bez konieczności wychodzenia z mieszkania. Przy podejmowaniu postanowienia o założeniu rachunku bankowego trzeba tylko przemyśleć, jakiego typu konto jest potrzebne i w jakiej instytucji finansowej chcemy je założyć. Wybór nie jest łatwy, ponieważ w Polsce działa dzisiaj kilkadziesiąt banków komercyjnych i kilkaset banków spółdzielczych. Każdy z osobna oferuje swoje usługi i produkty jako najtańsze na rynku. Oferta konta osobistego – rachunek bankowy bez granic, jest szczególnie atrakcyjna dla osób dokonujących wielu czynności w różnych kanałach, zarówno w oddziałach, jak i przez sieć a równocześnie często podróżujących i chcących korzystać z bezpłatnych bankomatów na całym świecie.

Rzeczywiście jest to usługa, którą śmiało można zarekomendować. Posiadacz lokaty - tu przeczytasz więcej (tu przeczytasz więcej), otrzymuje również do dyspozycji najnowsze rozwiązanie technologiczne – aplikację. Posiadacz konta w obrębie jednej, miesięcznej opłaty, używa konta do woli. Posiadacz tego rachunku może za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Jednocześnie klient, który ma konto bez granic, może korzystać bez dodatkowych opłat z bankowości internetowej i telefonicznej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-04 13:20:20
Tagi: banki, konta bankowe, lokaty