Czemu najlepiej korzystać z druku banerów? Jakie mamy korzyści tego rozwiązania? O jakich sprawach pamiętać?

Jak wybieramy najlepszy rodzaj druku wielkoformatowego oraz jego wykończenia, na pewno należy wziąć pod uwagę różnorodne kwestie, jak potencjalny sposób zamontowania, miejsce przeznaczenia, lecz także rodzaj ekspozycji oraz możliwości finansowe.


Kolorowe reklamy
Napisał: Helen Alfvegren
Na podstawie: http://www.flickr.com
Istnieją różne sposoby na tego typu reklamę, najlepsze jednakowoż są, i to już od bardzo dawna, banery. Spotykać jesteśmy w stanie je tak naprawdę w każdym mieście, wiele przedsiębiorstw zajmuje się ich tworzeniem. Możemy więc powiedzieć, iż jeśli druk banerów Gdynia oferuje ciekawą propozycję tworzenia tego typu kampanii, aby osiągnąć sukces reklamowy - polecane banery reklamowe. Zresztą podobnie jesteśmy w stanie powiedzieć jeżeli mamy na myśli druk banerów w Gliwicach. Zresztą taka forma reklamy ma miejsce w wielu innych miastach, gdyż to po prostu działa. Najlepszym przykładem jest także Gdańsk.

Baner to bez wątpienia najbardziej popularna opcja, to materiał jaki przypomina plandekę samochodową, od jakiej różni się grubością. Banery dość często występują w kolorze białym, jaki w dalszej kolejności zadrukowuje się dowolnymi kolorami, jakie są definiowane wcześniej w projekcie - producent banerów reklamowych z Gdańska. Banery wieszane są na płotach, ścianach czy tablicach ogrodzeniowych. Wykorzystywane są również do kasetonów do podświetleń, które dostrzegalne są na elewacjach centrów handlowych. Banery najczęściej drukuje się na maszynach twardo-solwentowych, bo druk uzyskiwany przy ich pomocy jest o wiele bardziej korzystny cenowo od pozostałych rodzajów. Ponadto, ze względu na krótki okres ekspozycji billboardów nie powinniśmy inwestować większych nakładów finansowych. Największe plusy takiej technologii to przede wszystkim bardzo długa trwałość grafiki oraz wytrzymałość na zewnętrzne czynniki, ale także duże rozmiary wspomnianych maszyn.


drukarnie i ich oferta
Na rynku jesteśmy w stanie w dzisiejszych czasach spotkać drukarnie, jakie dysponują maszynami mającymi zadruk o szerokości 5 metrów w jednym kawałku, to dobitnie pokazuje ogromne możliwości - sprawdź nasze banery reklamowe. Generalnie znaczy to, iż w przypadku dużej grafiki, przykładowo na elewację, materiał będzie posiadał możliwie najmniejszą ilość łączeń. Dlaczego tak się dzieje, czym jest łączenie? W sytuacji maszyn o mniejszej szerokości zadruku, niezbędne jest podzielenie pliku do druku na części o właściwej szerokości danej drukarce oraz łączenie termiczne różnych brytów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-12 13:55:31
Tagi: reklama, grafika, możliwości