Jaka osoba nam pomoże przy wycenie naszej nieruchomości?

Coraz mniej Polaków decyduje się kupić dom. Oczywiście najbardziej znaczącą przyczyną tego stanu rzeczy jest wciąż trudna sytuacja ekonomiczna państwa, zatem nawet zamożni ludzie czekają na podjęcie odpowiedniej decyzji. A poza tym, banki mniej chętnie decydują się na zaufanie człowiekowi - łatwo zauważyć większą ilość odmów kredytowych. W jaki sposób zatem żyć? W jaki sposób sprzedać swoją nieruchomość? Na całe szczęście taki człowiek, który zna triki zwiększające sprzedaż, a do tego umiejętnie podejdzie do wszelkich działań, może bez najmniejszego kłopotu sprzedać własną nieruchomość.
nieruchomość na sprzedaż
Napisał: Mark Moz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Może to trochę zbytnio optymistyczne twierdzenie, ale w zasadzie jest tak, że jeśli porządnie ogarniemy ten temat, zapewne nie będziemy oczekiwali na kupca przez długi czas. A naturalnie nie można zbytnio obniżać ceny, ponieważ to dla nas całkowicie nieopłacalne. Fajnie, że rzeczoznawca majątkowy KGDM jest w stanie fachowo ocenić wartość domu, działki, itp. Należy skorzystać z usług oferowanych przez rzeczoznawcę majątkowego, ponieważ zasadniczo jest to jedyna osoba, która umie się tym zająć. Kiedy ocenimy wartość swoim okiem, zapewne znacząco zawyżymy bądź obniżymy jego wartość. To niemalże pewne.Nie możemy za bardzo się sprzeczać, gdy wycena nieruchomości (zobacz pożyczka pod mieszkanie) raczej nie spodoba się nam - przejdź do serwisu. W końcu rzeczoznawca ma większą wiedzę, bardzo duże doświadczenie, oszacował przecież dziesiątki domów. To bardzo dobrze pokazuje, że rzeczoznawca jest fachowcem, któremu w zasadzie przydałoby się ufać.

Warto także mieć na uwadze, iż absolutna większość Polaków, Słowaków, Niemców bądź Amerykanów to tzw. wzrokowcy. Zatem bardzo istotne jest to by przed zaproszeniem do domu, miejmy taką nadzieję, że raczej nie na długo, najzwyczajniej w świecie spowodować, iż dom będzie ładniejszy, niż zazwyczaj. To niesamowicie istotna sprawa, bo przecież z całą pewnością wielce nam zależy na szybkiej sprzedaży nieruchomości. Nie powinniśmy także zakładać, że poszukiwanie nabywców przez Internet jest aktualnie tak czy siak nie niezbędne . Takowe rozumowanie nie ma sensu. Obecność w Internecie powiększa szanse na pozbycie się domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-22 10:49:06
Tagi: dom, nieruchomości, cena, decyzja