Metoda na atrakcyjną reklamę w aglomeracji miejskiej

Dzisiejsza reklama oferuje wiele możliwości promocji naszego przedsiębiorstwa bądź wyrobu. Warto do tego celu wykorzystać zarówno klasyczne kanały promocyjne do których niewątpliwie należy reklama radiowa i telewizyjna, jak też najbardziej nowoczesne formy reklamy. Najtrudniejsza z nich bywa reklama radiowa, bowiem istoty ludzkie są stworzeniami dla których ewolucyjnie najistotniejszy jest wzrok. Z tego powodu reklama w radio jest trudna, ponieważ dane przekazywane za pomocą radia należy opisać dźwiękiem, co jest bardziej skomplikowane.


telebim na koncercie
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
W obecnych czasach liczy się szybkość trafność oraz atrakcyjność marketingu. Stąd też na rynku reklamy pierwszeństwo ma reklama multimedialna, czyli córeczka reklamy telewizyjnej. Podstawowym zadaniem pracownika marketingu będzie z pewnością wyszukanie właściwego miejsca, gdzie emisja reklamy (zobacz pokaż szczegóły) przyniesie potencjalnie najogromniejsze profity. Bardzo często miejscami gdzie opłaca się montować takie reklamy są centralne dzielnice miast, gdzie ruch automobilowy jak też pieszy jest bardzo intensywny, a co się z tym wiąże reklamę zobaczy duża ilość prawdopodobnych konsumentów. Zobacz: sprawdź to.

Podstawowym warunkiem efektywności naszej reklamy jest jednak to, aby wyróżniała się ona spośród masy pozostałych. W tak wielkich aglomeracjach jak Trójmiasto będzie to zadanie trudne, jednakże realne. Niezłym wyjściem będzie wynajęcie telebimu. Nie jest to trudne zadanie, wystarczy wpisać w przeglądarkę wyrażenie: telebim Starogard Szczeciński, aby odnaleźć należytą firmę która zaprojektuje i zrealizuje nam taką formę reklamy za dogodną cenę. Wspomniana reklama wyświetlana na znacznych rozmiarach ekranie na pewno dotrze do bardzo wielu potencjalnych klientów. Co ważne, treści wyświetlone na ekranie są widoczne 24 godziny na dobę, zatem nie można takiego przekazu przegapić.


Telebim promocyjny
Napisał: clry2
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takie reklamy ze swojej natury muszą być zwięzłe, najczęściej nie przekraczają minuty (niezależnie od firmy która naszą reklamę zrealizuje). Występują kontrowersje związane z tym wariantem reklam. Niektórzy sądzą, iż może ona wpłynąć na obniżenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Może się tak stać tylko wtedy, jeśli miejsce prezentacji zostało niewłaściwie wybrane. Ostre światło ledowe może w takim przypadku oślepiać użytkowników drogi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:34:48
Tagi: reklama, światło, prędkość, szybkość