Wizyta w banku? czy mobilne konto dla dla biznesu z przyszłością i kawa...

Przedsiębiorca, stawiający pierwsze kroki na drodze własnego biznesu, ma zazwyczaj głowę zapełnioną pomysłami, jest pełen entuzjazmu, chciałby zawojować cały świat i zarobić więcej gotówki niż Bill Gates i Steve Jobs razem wzięci. A zarazem rachuje każdą złotówkę. Dlatego też, istotne jest by rachunek bankowy, z którego będzie korzystał, było jak najtańsze, a najlepiej gdyby to było darmowe konto firmowe. A zatem jakie jest najlepsze konto dla stawiających pierwsze kroki korporacji?

gotówka
Napisał: Mark Hodson Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy przyjrzeć się kontom firmowym, oferowanym przez instytucje bankowe okazuje się, że drugie w kolejności, w punktacji kont przyjaznych przedsiębiorstwom znajduje się: Pakiet Meritum Bez Granic i Pakiet Meritum Rozwoju.

Pakiet dla firm można założyć całkowicie przez usługę bankowości elektronicznej wręcz w 15 minut, bez konieczności podpisywania pism przywiezionych przez kuriera lub odwiedzenia banku.Posiadacz, który korzysta z konta w komplecie Meritum Bez Granic, będzie radować się nie tylko brakiem opłat za obsługiwanie konta, gratisowymi przelewami krajowymi zarządzanymi przez Internet, ale również wybieraniem gotówki z którychkolwiek bankomatów w całej Polsce. Pakiet dla firm obsługiwany jest bez żadnych opłat w systemie bankowości elektronicznej i daje możliwość odebrania darmowych i w pozostawionej do wyboru liczbie, kart debetowych dla pracowników - sprawdź w aktualnym rankingu na .

W poczet Konta Firmowego Meritum Bez Granic, Meritum Rozwoju wchodzi: rachunek bieżący główny prowadzony w polskiej walucie, konta pomocnicze prowadzone w polskich złotych lub w walutach wymienialnych. Ponadto do rachunku firmowego wydawane są nieodpłatnie karty debetowe. Użytkownik tego pakietu nie zapłaci za posługiwanie się kartą bankomatową pod warunkiem wykonania za jej pośrednictwem transakcji bezgotówkowej na kwotę minimum 200 zł w miesiącu.

Rachunek firmowy jest w pełni mobilne przez 7 dni w tygodniu.

Te informacje wciągnęły Cię bez reszty? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej protax księgowość konin danych na innych stronach - znajdziesz je, klikając w odsyłacz poniżej.

Wygodnie oraz intuicyjnie dokonuje się różnego rodzaju operacje takie jak: przelewy elektroniczne, zlecenia stałe, sprawdzanie historii przelewów, zasobu konta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:13:24
Tagi: pieniądze, banki, konto, przelewy