Minusy i plusy użycia telebimów w nowoczesnych formach reklamy, jak sprawdzają się one w największych miastach.

Jedną z najskuteczniejszych współcześnie form reklamy wielkoformatowej są telebimy. Popularność zdobyły niezbyt dawno, bo zaledwie kilkanaście lat temu, a bardzo dużo przyczynił się do tego rozwój nowych technologii. W urządzeniach tych używane są mocne, wydajne diody, których światło jest widoczne z daleka, a poza tym będą one zużywać niewiele energii elektrycznej.

Telebim reklamowy
Napisał: clry2
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na każdy piksel składają się trzy diody, to znaczy zielona, niebieska i czerwona.naciśnij ten link farba magnetyczna cena farba magnetyczna cenaSterując poziomem świecenia wszystkich diod niezależnie dostaje się końcową barwę piksela, czyli dokładnie to, co może zobaczyć odbiorca. Telebimy składają się z paneli, w skład każdego z nich wchodzi kilkaset punktów. Ogromną zaletą telebimów jest modułowa budowa, przez to że pojedyncze panele można łatwo łączyć w większe bloki, to zbudowanie dużych telebimów nie będzie żadnym problemem.

Prezentowany artykuł jest niesłychanie intrygujący, nieprawdaż? Jeśli też Twoje zdanie jest zbliżone, to niewątpliwie pomocne wpisy (https://ats-sport.pl/) okażą się dla Ciebie użyteczne.

Dlatego też w różnych miejscach można znaleźć telebimy o bardzo różnych rozmiarach, niektóre z nich mają kilkanaście metrów kwadratowych powierzchni i są widoczne nawet z odległości kilkuset metrów - .

Telebimy coraz częściej spotyka się w mniejszych i większych miastach. Położone są one najczęściej w miejscach, gdzie przebywa więcej osób, więc doskonale się sprawdzają większe skrzyżowania czy okolice sportowych i rozrywkowych obiektów. Takie położenie sprawia, że reklamy wyświetlane na telebimach będą dostępne dla bardzo dużej ilości potencjalnych odbiorców, a że często przyciąga ona uwagę przechodzących, to cechuje się ona wysoką skutecznością.

Lecz pomimo ogromnych plusach telebimów pamiętać także trzeba o wadach. Najbardziej dokuczliwą jest jasność z jaką świecą, szczególnie w nocy. Jeżeli telebim szczecin struga będzie świecił zbyt mocno, to może oślepiać kierowców i pieszych, a to niestety może się skończyć wypadkiem. Dlatego też w wielu miastach zostały wprowadzone regulacje dokładnie określające, w jaki sposób mogą być instalowane telebimy, aby nie stanowiły zagrożenia. Dzięki temu będą one bezpieczniejsze, a przy tym będą spełniały swoją rolę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-13 00:06:27
Tagi: urządzenie, światło, dioda, reklama, piksel, zagrożenie