Jak można stosunkowo szybko kupić sobie np. limuzynę?

Kupno pojazdu nie stanowi obecnie większego problemu. Niestety jego stan techniczny to absolutnie odmienna sprawa. Z tego też powodu znacznie lepszym rozwiązaniem byłby zakup nowego albo chociażby przykładowo dwuletniego pojazdu.
Te jednak kosztują już znacznie więcej niż kilka lub kilkanaście tysięcy zł. Wielokrotnie więc zdarza nam się korzystać z pomocy kredytu z banku.

Niezwykle nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, żeby przejrzeć nasz artykuł. Jeśli czujesz ochotę na inne, to kliknij ten link (https://well-done.pl/szkolenia-podesty-ruchome/) i przenieś się do kolejnej witryny.

Dla przykładu warty zainteresowania jest kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas, który wyróżnia się tym, że oferuje raty o identycznej wysokości przez cały okres kredytowania, którego długość jest uzależniona od wyników wykonanej przez bank analizy zdolności kredytowej odbiorcy (maksymalnie dziesięć lat). Taki kredyt jest udzielany zarówno na pojazdy nowe, oraz używane. Cena kredytu może wynosić aż pół miliona złotych. Inny ważny dla klienta oraz samego banku czynnik to oprocentowanie kredytu. Równa się ono 4,49% (RRSO 11,00%). Należałoby dodać, że taki kredyt nie musi być przeznaczony jedynie na samochody, ale na pojazdy w dużym tego wyrazy zrozumieniu. Kredytowane mogłyby być zatem również samochody ciężarowe, motocykle czy też łodzie.


berlin
Na podstawie: www.orlicatravel.pl


Tak duża paleta przedmiotów, jakie mogą być kupione przy wykorzystaniu tego typu kredytu wymaga dużej dostępności miejsc jego sprzedaży. Wspomniany kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas jest zatem oferowany we wszystkich oddziałach banku, w wielu komisach i w salonach samochodowych.
Kredyt taki jest proponowany osobom, jakie mają pełną zdolność do tzw. czynności prawnych i uzyskują stabilny dochód z tytułu umowy o pracę, emerytury czy działalności rolniczej. Należałoby wspomnieć, że o wspomniany kredyt można by rozpocząć się starać nawet przez internet.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-18 19:20:23
Tagi: raty, interes, produkt