Jesteś typem osoby, którą wszystko bardzo szybko nudzi, a przede wszystkim praca w jednym miejscu przez długi czas

Na domiar wszystkiego nikt nie ma możliwości Ci zarzucić, że nie pracujesz i nie zarabiasz. Kreatywna i zaradna to Ty niewątpliwie jesteś. Stale przecież jesteś w jakimś miejscu zatrudniona, ale również szybko się zniechęcasz i odpuszczasz, aby poszukać bardziej atrakcyjnej.


konferencje
Napisał: wam kat
Na podstawie: http://www.flickr.com


Taki niespokojny duch z Ciebie. Niejednokrotnie jesteś pełna podziwu dla osób, które w jednej pracy zostają aż do emerytury - dla Ciebie to nierealne, bo Ty poszukujesz czegoś bardziej atrakcyjnego. Znajomi dziwią się Tobie, lecz może w środku troszkę Ci zazdroszczą - nie każdego stać na taką odwagę. Nie istnieje chyba taka praca, jakiej byś nie wykonywała. Byłaś już pomocą kuchenną, przedstawicielem handlowym, sprzedawcą, byłaś zatrudniona jako pracownik produkcji.

Zobacz szybko ten świeży wpis (https://www.workservice.pl/praca/logistyk/bialystok/) - on na pewno także Cię zaintryguje, gdyż są w nim inne tego typu informacje w temacie prezentowanej problematyki.

Aktualnie pracujesz jako barmanka. Jak na razie bardzo zachwalasz sobie tę pracę. Godziny pracy pasują Ci jak najbardziej, napiwki też cieszą. Wprawdzie, już wpadła Ci do głowy taka myśl, by poszukać innej pracy, ale jak na razie zrezygnowałaś z tej opcji. Nie patrz się jednakże na zdanie innych, i jeżeli masz jakieś wątpliwości to zmień ją, jeżeli jednakże jako barmanka czujesz się dobrze - daj sobie jeszcze troszkę czasu.

Poznaj autorski serwis - należy wejść w wskazany poniżej link i w nowym artykule możesz poczytać ekstra informacje na ten ciekawy wątek.

Może zwyczajnie tylko Twoja niespokojna natura gdzieś w środku przekornie daje Ci znać, że za długo tu już jesteś.
należności
Napisał: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nikt nie ma prawa Cię oceniać, przecież to Twoje życie.


Jesteś jeszcze młodą osobą i masz prawo poszukiwać najbardziej odpowiadającej drogi dla siebie. Płynność finansową utrzymujesz, więc jak widać, świetnie sobie radzisz. Tak trzymaj.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-18 08:48:23
Tagi: moc, pracy, dług