Kilka ciekawych informacji na temat nowych aparatów oferowanych przez firmę Nikon.

Szukając cyfrówki dla siebie wielu ludzi kieruje się w stronę Nikona. Jest to zupełnie zrozumiałe, bowiem ten japoński producent sprzętu fotograficznego od wielu lat robi doskonałe urządzenia zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.


Przy okazji Nikon daje rynkowi fotograficznemu szereg swoich pomysłów i patentów, które potem wykorzystywane są przez innych producentów i niejako się stają standardem w branży. Czasami jednak zostają wykorzystane tylko przez tego producenta, tak przykładowo się ma sprawa z formatem nikon dx,ceneo.pl/35722683|użyteczne źródło który oznacza specyfikację stosowanej w aparatach światłoczułej matrycy. Format ten jest 1,5 razy mniejszy od pełnowymiarowej klatki, firma używa w swoich urządzeniach, takich jak na przykład nikon f65, obu typów matryc.


Nowoczesne budynki
Napisał: O Palsson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednym z naprawdę udanych urządzeń Nikona wyposażonych w pełnowymiarową matrycę FX jest nikon d 700-ceneo.pl/1652856|. Premiera tego aparatu wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród profesjonalnych fotografów, ponieważ za niezbyt wygórowaną cenę jak na ten segment urządzeń dostali oni doskonałe narzędzie do swojej pracy.

Nie ociągaj się - czytaj dalej, jeżeli zainteresowały Cię treści artykułu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Pod tym linkiem znajduje się sporo informacji.

PaRAMetry tego Nikona na pewno będą zachęcać wielu wielbicieli fotografii do przesiadki na niego, ponieważ są dużo lepsze niż proponuje konkurencja. Niezwykle ciekawie prezentuje się także inny model, tym razem posiadający matrycę APS-C, czyli po prostu nikon d500-warte przeczytania.

Zastanawiasz się, jaki inny serwis publikuje równie użyteczne porady? Kliknij i zerknij na stronę, do której link jest tutaj!

Tu również w parametrach nie było żadnego kompromisu.


Ten model producenta z Japonii wyróżnia się dość mocno na tle konkurentów, po prostu zostawiając ich dość mocno z tyłu, dzięki czemu również stanowi bardzo ciekawą propozycję dla każdego wymagającego fotografa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-24 02:43:18
Tagi: gra, firmy, zakup, firma, RAM