Każdy z nas pragnie mieć nowy samochód, jednak nie każdego na nie stać - wówczas powinniśmy pomyśleć, jak to rozwiązać

Auto niezwykle ułatwia życie, zatem warto je mieć. Jednak pewna grupa osób śni nie o byle jakim samochodzie, ale o najlepszym wozie, który będzie szybki i designerski.
A to niestety kosztuje.


serwis www
Napisał: Lucas Hayas
Na podstawie: http://www.flickr.com


Monety, zagraniczna waluta
Napisał: OC Always
Na podstawie: http://www.flickr.com


Powinniśmy dążyć do tego, żeby spełniać swe marzenia. U wielu ludzi marzeniem bywa posiadanie swojego samochodu. I zazwyczaj są świadomi tego, że nie mogą sobie pozwolić na SUV-a, o którym marzą po nocach. Rozumieją, że nie zarabiają wystarczająco dużo, żeby nabyć go za gotówkę. Na dodatek, nawet jeżeli mielibyśmy zamiar odkładać jakąś kwotę z wypłaty co miesiąc, to i tak ciągnęłoby się to zbyt długo.

Kliknij ten link, żeby sprawdzić, co inny serwis udostępnił na taki wątek. To na pewno też Cię zaintryguje.

My usychalibyśmy z tęsknoty, a obiekt naszych marzeń wydawałby się nam coraz odleglejszy. Z resztą, rewelacyjny modelem należy brać, póki jest wyjątkowy. Za kilkanaście lat najlepszy model będzie już dawno zakurzonym staruszkiem. Dlatego, musimy kuć żelazo, póki gorące. Jeżeli jakieś auto niebywale nam się podoba, to powinniśmy je kupić teraz. Jeżeli nie posiadamy wystarczających środków na koncie, to najlepszym wyjściem będzie kredyt na samochód. Dzięki temu będziemy mogli spełnić swe marzenie i zasiąść na kierownicą wymarzonego samochodu. Mało istotne czy będzie to nowiutki SUV czy starsza limuzyna - najważniejsze, byśmy byli zadowoleni z zakupu. Kredyt możemy zaciągnąć na kilka lub więcej lat - zależy to od nas.
Jeżeli chcemy spłacić go szybciej, to weźmiemy krótszy okres spłaty. Jeżeli jednak mamy dzieci i masę innych wydatków, to warto pomyśleć o dłuższym okresie, żeby nie odczuć raty na domowym budżecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-22 06:11:26
Tagi: czas, raty, pożyczki, reguły