rehabilitacja przez internet

Sklep ortopedyczny, lub też medyczny nie jest jeszczetypowymzjawiskiem. Należyzwrócić uwagę, że klienci są specyficzną grupą. Konkurencja również nie jest silna, więc nie nakręca rynku. To jednak ma pewne zalety.
Złota medycyna estetyczna
Napisał: Bird&Co
Na podstawie: Bird&Co
Lokal przy szpitalu Najważniejsze to mądrze ulokować sklep medyczny Warszawa ma takie sklepy na uboczu, jednakzwykleodwiedzanemieszczą się tuż przy przychodniach.Możnateżrozważyćdziałanie z siecią sklepów medycznych, czyli franczyzę.

Powierzchniowo sklepwcale nie musi być duży. Z całą pewnością tozależy od konstrukcji oferty, którą właściciel chcezainteresować klientów. Jeślisprzedajemy sprzęt niedużychrozmiarów, wózki marki Kuschall (stalowe wózki inwalidzkie), bez problemuwystarczające będzie20-30m kw.. Potężna powierzchnia jest konieczna, jeśliw ofertę wchodzątakże łóżka ułatwiające rehabilitację i sprzęt do np. gabinetów fizjoterapeutów.

Sklep i wypożyczalnia Możnarozważyćotworzenierazem ze sklepem medycznym wypożyczalni ze sprzętem. Wypożyczeniewózkamoże kosztowaćmnie więcej 50 zł, a łóżka rehabilitacyjnegoto nawet 150 zł (kupno powyżej 2500 zł - łóżka rehabilitacyjne na medic-pol.com.pl).

Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Napisał: Future PR
Na podstawie: Future PR
Zysk Sklep tego typuzarabia na siebie dzięki wysokim marżom. Sprzęt ortopedyczny częstoma marżęnawet w wysokości 150% wartości. Przydatna jest też praca z NFZ-tem. Najwięcejklientów sklepuprzychodzi po refundowany sprzęt i to częstopodstawa przychodów. Można teżwspółpracować z rehabilitantami i prywatnymi gabinetami. Właściciele sklepów ortopedycznychtwierdzą, że inwestycjawraca już po roku. Na rozruchtrzebawłożyćokoło 100 tys. na sam sklep iokoło 30 tys. na przygotowaniewypożyczalni sprzętu.

Koncepcja na sukces Niektórzy mająprywatnąkoncepcję sukcesu, z całą pewnościąmożnaczerpać z innych pomysłów. Jeśli w mieście nie madobrego sklepu medycznego, to istnieje chociaż nadzieja na całkiem dobryzysk dla zaradnego biznesmena.

Przeczytaj większą ilość szczegółów, a zgłębisz dodatkowe wiadomości, które na pewno też Cię zaciekawią. Nie zwlekaj zatem i użyj linku!

Warto się więc rozejrzeć dookoła.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-03-07 09:28:46
Tagi: biznes, NFZ, wypożyczalnia