February 2023 archive

Jaki wpływ na życie mieszkańców posiada obsługa wspólnot

Bloki mieszkalne
Napisał: Times Square Public Relations
Na podstawie: Times Square Public Relations
Mając na uwadze korzyść lokatorów kamienicy czy bloku, zakładane są wspólnoty mieszkaniowe. Wspólnota mieszkaniowa to każdy właściciel a także osoby reprezentujące właścicieli danego budynku. Wspólnota mieszkaniowa jest to twór podobny do przedsiębiorstwa jak i spółki, który jednak nie posiada osobowości prawnej. Do wspólnoty wstępuje się w sytuacji nabycia mieszkania przynależnego do danego budynku, w jakim istnieje takowa wspólnota.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-14 05:48:55
Tagi: firma, zarządzać

Czy porady prawne przez internet są dobrym rozwiązaniem?

Księga
Napisał: ieuz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasem pojawiają się sytuacje, gdy porady prawne są konieczne. Ten, kto nie ma pojęcia jak sformułować formalne dokumenty urzędowe i nie może odnaleźć się w skomplikowanym prawniczym świecie, będzie pomocy prawnej potrzebował. Po usługi prawne poleca się udać się do kancelarii adwokackiej, co jest trochę kosztowną sprawą. Nie wszystkich stać na zatrudnienie dobrego prawnika.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-10 23:57:53
Tagi: biuro, prawnik

W naszym kraju w dalszym ciągu wiele młodych rodzin ma mieszkaniowe problemy

mieszkanie
Napisał: Marma Polskie Folie
Na podstawie: Marma Polskie Folie
W naszym kraju w dalszym ciągu mnóstwo młodych rodzin posiada mieszkaniowe problemy. Przede wszystkim cały czas brak jest na rynku mieszkań, fachowcy szacują, że może ich być nawet blisko miliona. Kolejną przyczyną takiej sytuacji są bardzo wysokie wydatki, jakie wiążą się z kupnem mieszkania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-09 23:57:05
Tagi: bank, kredyt, dofinansowanie

Posiadasz budynek albo działkę w dogodnym miejscu? Wykorzystaj to, aby zarabiać pieniądze

coca cola reklama na budynku
Napisał: Donald Lee Pardue
Na podstawie: http://www.flickr.com
Reklama jest dźwignią handlu, a co się z tym wiąże, ciężko bez niej wyobrazić sobie jakąkolwiek działalność biznesową. Jednak reklama to nie wyłącznie krótkie filmy w telewizji czy fotografie w gazetach oraz w sieci. Modelem skutecznej reklamy okazuje się także bilbord stojący obok ruchliwej szosy. Jeżeli więc ma się dom albo działkę w tak atrakcyjnej lokalizacji, można wykorzystać to, aby sobie nieco dorobić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-03 23:57:52
Tagi: firmy, ceny, domy, centrum, działki